Gliwice, Śląskie

Brygadzista/ pracownik magazynowy- operator wózka jezdniowego z napędem silnikowym

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Brygadzista/ pracownik magazynowy- operator wózka jezdniowego z napędem silnikowym- Gliwice, Śląskie

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: Na czas określony
Czas trwania umowy:
Liczba wakatów: 5
Minimalne doświadczenie: 1 rok
Wykształcenie Średnie zawodowe

Opis stanowiska pracy
Agencja Pracy Tymczasowej Personnel International Poland Sp. z o. o. nr cert. 5703 dla swojego klienta poszukuje pracownika na stanowisko:

Brygadzisty/pracownika magazynowego- operatora wózka jezdniowego z napędem silnikowym

Miejsce pracy: Gliwice( Strefa ekonomiczna)

Do głównych obowiązków kandydata będzie należało m. in.:
kontrola pracy podległych pracowników
kontrola skompletowanych palet pracowników
kontakt z klientem
układanie grafików
obsługa wózków widłowych oraz kompletacja zamówień

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od efektów pracy
możliwość awansu
niezbędne narzędzia
Wymagania
Od kandydatów wymagamy:
uprawnień na wózki widłowe jezdniowe z napędem silnikowym, aktualnego orzeczenia psychologicznego oraz książeczki sanitarno-epidemiologicznej (warunek konieczny)
doświadczenia w pracy magazynowej min. 1 rok (mile widziane)
doświadczenia w zarządzaniu ludźmi min. 1 rok
prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu
sprawności fizycznej oraz dobrego stanu zdrowia
dyspozycyjności
rzetelności oraz samodyscypliny

Rekrutację prowadzi biuro Gliwice
d.wal@personel.com.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 16 Styczen, 2013  21:37

Identyfikator: 435604

Wyświetleń: 2057