Gliwice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pyskowice - Pracownik Produkcji

Pyskowice

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Max Power Sp. z o.o.
Dla naszego klienta &#8211; koreańskiej firmy produkującej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Opis stanowiska :
Praca przy taśmie produkcyjnej przy montowaniu elementów plastikowych
Wymagania :
 Dobra organizacja własnej pracy
 Zdolności manualne
 Gotowość do pracy na 2 zmiany
 Wysoki poziom kultury osobistej

Oferujemy :
 Umowa o pracę ( agencja pracy tymczasowej)
 Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
 Praca w szybko rozwijającej się firmie
 Możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres:
praca_gliwice@max-power.com.pl/

lub kontakt telefoniczny: 501642956, 508047439

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 01 Grudzien, 2011  15:25

Identyfikator: 359212

Wyświetleń: 3832