Gliwice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Jakości/Koordynator Magazynu

Gliwice

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Firma S&T POLSKA SP. Z O.O.

Specjalizująca się w komplementacji oraz dostarczaniu części samochodowych do producentów branży automoive, poszukuje kandydata na stanowisko:
SPECJALISTA DS. JAKOŚCI
miejsce pracy: Gliwice/Kleszczów
nr ref: MAG/SJ/2012

OPIS STANOWISKA:
&#8226; Wdrażanie, utrzymywanie oraz monitorowanie odpowiednich standardów jakościowych,
&#8226; Kontrolowanie oraz analiza stanu magazynu ( STOCK CONTROL),
&#8226; Bezpośrednia współpraca z klientami w kwestiach jakościowych,
&#8226; Rozstrzyganie oraz wyjaśnianie problemów jakościowych,
&#8226; Podróże służbowe do fabryki w Niemczech
OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:
&#8226; Wykształcenie wyższe techniczne ( preferowane kierunki: zarządzanie jakością, inżynieria produkcji),
&#8226; Doświadczenie w branży automotive,
&#8226; Znajomość metod oraz systemów jakości,
&#8226; Umiejętność współpracy z zespołem oraz kreatywności,
&#8226; Znajomość pakietu MS OFFICE,
&#8226; Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
&#8226; Zdolności analityczne,
&#8226; Umiejętności negocjacji oraz rozwiązywania problemów,
&#8226; Wysoka kultura osobista,
OFERUJEMY:
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie ( 3 000 PLN brutto miesięcznie),
&#8226; Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
&#8226; Pracę w międzynarodowym środowisku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w jezyku angielskim na podany poniżej adres email.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych: Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 23 Sierpien, 2012  08:29

Identyfikator: 411723

Wyświetleń: 2637