Gliwice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Personel do Kompletacji (dowóz)

Gliwice

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. S.K. wpisana w rejestr agencji pod nr certyfikatu 8268 powstała dzięki pasji przyjaciół, w odpowiedzi na potrzeby Klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy na terenie Gliwic osób na stanowisko: Personel do Kompletacji.

Obowiązki:
Przygotowanie towaru zgodnie ze specyfikacją.
Obsługa skanera.

Wymagania:
Odpowiedzialność za powierzone czynności.
Gotowość do pracy z systemie 3-zmianowym.
Książeczka sanepidowska - warunek konieczny.

Mile widziane:
Doświadczenie przy kontroli jakości, pakowaniu, produkcji.

Oferujemy:
Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
Możliwość rozwoju i awansu.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dokumentami potwierdzającymi doświadczenie oraz uprawnienia z dopiskiem numeru referencyjnego PdK/06/Gliwice/2014/TK.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: \"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez Toolip HR Sp. z o.o. Sp. K.\"
toolip.pl/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 15 Lipiec, 2014  11:45

Identyfikator: 514016

Wyświetleń: 1793