Gliwice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Centrum Ogrodniczego

Pyskowice

New Horizon &#8211; zajmuje się szeroko rozumianym outsourcingiem kadrowym, doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy. Należymy do międzynarodowej grupy Alertec- firmy, która działa w krajach Beneluksu i w Niemczech, a obecnie w związku z dynamicznym rozwojem otwiera oddziały w Polsce.

New Horizon Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pyskowice k. Gliwic

Nr ref.: PCO/GL/2010

Zakres obowiązków:

- pielęgnacja roślin (podlewanie, pielenie, obcinanie)
- dbanie o prawidłową ekspozycję towaru
- obsługa klientów

Wymagania:

- &#8222;dobra ręka&#8221; do roślin
- komunikatywność
- zaangażowanie

Mile widziane:

- pasjonaci roślin i ogrodnictwa
- doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- ciekawą pracę sezonową
- atrakcyjne wynagrodzenie

Kontakt:

Aplikacje prosimy składać na adres: krakow@new-horizon.eu umieszczając koniecznie w temacie wiadomości nr referencyjny: PCO/GL/2010

Do CV prosimy dołączyć następującą klauzulę:

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez Holding Alertec reprezentowany przez firmę New Horizon Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz. 833)"

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 29 Kwiecien, 2010  12:47

Identyfikator: 174341

Wyświetleń: 4188