Gliwice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

GLIWICE kasjer/sprzedawca od zaraz!

Gliwice

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit Sp. z o.o. (Nr cert.396)

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:
KASJER-SPRZEDAWCA (GLIWICE)

Zakres obowiązków:
&#8226; Obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi zasadami
&#8226; Obsługa kasy

Oferujemy:
&#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
&#8226; Wynagrodzenie wypłacane w terminie
&#8226; Konkurencyjne wynagrodzenie
&#8226; Elastyczny czas pracy
&#8226; Pracę w młodym zespole
&#8226; Możliwość zdobycia doświadczenia
&#8226; Bezpłatne szkolenia

Wymagania:
&#8226; Ukończone 18lat
&#8226; Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
&#8226; Komunikatywność i kultura osobista
&#8226; Schludny wygląd
&#8226; Pozytywne nastawienie
&#8226; Status ucznia/studenta mile widziany

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV z dopiskiem: GLI/kasa na adres e-mail

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 19 Sierpien, 2014  10:13

Identyfikator: 518058

Wyświetleń: 2721