Gliwice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Frezer CNC-Saksonia

Drezno,Niemcy

Agencja Pracy Corona Silesia Sp z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16192 z siedzibą w Gliwicach poszukuje dla swojego klienta osób na stanowisko:

Frezer CNC (obrabiarki OKUMA)
Miejsce pracy:Drezno-ok. 1h drogi od granicy z Polską
Nr oferty: LU/02/2017

Podstawowe obowiązki:

- analizowanie dokumentacji technicznej wyrobu do wykonania obróbki na tokarce/frezarce sterowanej numerycznie,
- dobieranie uchwytów, oprawek, narzędzi skrawających do obróbki,
- ustalanie parametrów technologicznych obróbki,
- dobieranie i przygotowanie surowca do obróbki,
- przygotowywanie obrabiarki do realizacji procesu technologicznego,
- wczytywanie lub wpisywanie programu obróbkowego do sterownika obrabiarki,
- uruchamianie programu obróbki i wykonywanie testowej partii próbnej lub pojedyńczego wyrobu,
- kontrolowanie jakości,
- nadzorowanie pracy obrabiarki i przebiegu procesu produkcyjnego.

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie, chętnie przy obrabiarkach CNC OKUMA,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym podstawową komunikację.

Zatrudnienie:

- niemiecka umowa o pracę,
- możliwość nadgodzin.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV (mile widziane także w języku niemieckim) na podany adres mailowy: j.stampka@corona-silesia.pl/ w temacie wpisując nazwę stanowiska i nr oferty LU/02/2017 lub poprzez formularz kontaktowy. W dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 24 Kwiecien, 2017  12:42

Identyfikator: 610291

Wyświetleń: 1329