Gliwice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Komisjoner-Niemcy

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Komisjoner
Miejsce pracy: Gochsheim/Bayern

Nr oferty: 1/17/WS/2017

Opis stanowiska:
kompletacja zamówienia zgodnie z zapotrzebowanie sklepów w systemie Pick by Voice
komisjonowanie towaru
chęć do pracy zmianowej

Wymagania:
podstawowa znajomość języka niemieckiego
sprawność fizyczna
doświadczenie min. 6 miesięcy jako komisjoner

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość nadgodzin
zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres: j.stampka@corona-silesia.pl/ w tytule wpisując nazwę stanowiska i nr oferty 1/17/WS/2017 lub poprzez formularz kontaktowy.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 19 Maj, 2017  13:29

Identyfikator: 611906

Wyświetleń: 1525