Gliwice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pakowacz/ Pakowaczki - Niemcy

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Pakowaczki/Pakowacz

Miejsce pracy: Buggingen, okolice Freiburg, Niemcy
Numer ref. LU/13/2017

Opis stanowiska:
-proste prace w magazynie wysyłkowym
-kompletowanie i pakowanie zamówień
-pakowanie artykułów elektronicznych i biurowych

Wymagania:
-znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
-mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
-umiejętność pracy w zespole
-zaangażowanie w wykonywaną pracę
-nastawienie na realizację powierzonych zadań
-dyspozycyjność na dłuższy pobyt
-własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferta:
-umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin
-pełny pakiet socjalny
-atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV najlepiej w języku niemieckim na adres j.stampka@corona-silesia.pl/ w temacie wpisując nazwę stanowiska lub poprzez formularz kontaktowy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Sroda, 24 Maj, 2017  11:04

Identyfikator: 612251

Wyświetleń: 1019