Gliwice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pokojówka - Holandia

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:Pokojówka

Wymagania:
Zdolność podjęcia pracy na pół roku
Dobra kondycja fizyczna
Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia

Obowiązki
Dbanie o porządek w pokojach hotelowych
wymiana akcesoriów takich jak: notatniki, długopisy
Uzupełnianie środków higienicznych i kosmetyków
Utrzymywanie w czystości sprzętu używanego do pracy
Dbanie o porządek w pomieszczeniach służbowych

Mile widziane
&#8226; Doświadczenie w pracy

Oferujemy
&#8226; Długoterminową umowę na warunkach holenderskich
&#8226; Gwarantowane zakwaterowanie w kraju oddelegowania
&#8226; Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie (tygodniówki)
&#8226; Legalną pracę na terenie Holandii
&#8226; Pracę w hotelach 4 i 5 gwiazdkowych
&#8226; Chipcard przez 1 miesiąc doładowany na przejazdy komunikacją miejską

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres: j.stampka@corona-silesia.pl/ w temacie wpisując nazwę stanowiska i nr oferty 01/WS/HS/2017 lub poprzez formularz kontaktowy.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 19 Maj, 2017  13:03

Identyfikator: 611901

Wyświetleń: 1484