Gliwice, Śląskie

Pracowników ze znajomością języka niemieckiego (nie wymagamy doświadczenia)

Gliwice

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) poszukuje do pracy na terenie Niemiec:

Miejsce pracy: Niemcy - Buggingen

Zakres obowiązków:
- praca na magazynie wysyłkowym
- kompletowanie towaru, etykietowanie, streczowanie i załadunek paczek

Wymagamy:
- dobrej znajomości języka niemieckiego (WARUNEK KONIECZNY)
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- nastawienie na realizację powierzonych zadań
- dbałość o estetykę wykonywanej pracy
- dyspozycyjność na dłuższy pobyt
- własnego samochodu (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- umowę o prace na niemieckich warunkach
- pełny pakiet socjalny
- zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV na adres mailowy w temacie maila proszę wpisać nr ref: BUG/2016/DE

Ogłoszenie dodane: Sroda, 27 Kwiecien, 2016  14:13

Identyfikator: 581238

Wyświetleń: 1700