Gliwice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Team Leader &#8211; Magazyn części lotnicze

Hamburg/Niemcy

Pracuj jako Team Leader w niemieckim magazynie z częściami lotniczymi. ZAKWATEROWANIE TO TYLKO 10 EURO TYGODNIOWO! W zamian wymagamy tylko dobrej znajomości niemieckiego. Ilość miejsc ograniczona, aplikuj już teraz!

Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg

Opis Stanowiska:
nadzór i koordynowanie pracy grupy pracowników
bezpośredni kontakt z klientem
rozliczanie pracowników z efektów pracy
rozwiązywanie sytuacji trudnych w kwestiach pracowniczych (pełnienie funkcji tłumacza)
praca trzy zmianowa
dodatek nocny

Wymagania:
bardzo dobra znajomości języka niemieckiego warunek konieczny
doświadczenia w pracy w pracy na magazynie
prawo jazdy kat B
gotowości wyjazdu własnym samochodem &#8211; mile widziane
pracowitości, punktualności i niezawodności
gotowości do pracy w systemie zmianowym
doświadczenie w zarządzaniu grupą osób &#8211; mile widziane

Oferujemy:
niemiecką umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
dodatki zmianowe
zakwaterowanie za 10 EURO TYGODNIOWO!!!
możliwość zdobycia doświadczenia na rynku niemieckim

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl/

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Sroda, 06 Wrzesien, 2017  12:09

Identyfikator: 620090

Wyświetleń: 848