Gliwice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Telemonter - Niemcy

Niemcy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Oferta 1/09/LE TELEMONTER
Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych/Telemonter pod ziemią
Zakres obowiązków:
- budowanie telekomunikacyjnych linii kablowych ziemnych, kanałowych (układanie kabli, montaż osłon , wciąganie kabli )
- montaż złączy kablowych na kablach miedzianych
- praca w tunelach &#8211; na głębokości do 100 cm
Wymagania:
wykształcenie: średnie techniczne/zawodowe kierunkowe
uprawnienia SEP
doświadczenie minimum 3 lata
min. podstawowa znajomość języka niemieckiego
własne auto
gotowość do podjęcia pracy na terenie całych Niemiec
OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- bardzo atrakcyjne zarobki
- dodatkowe świadczenia socjalne
- bezpieczeństwo pracy i ubezpieczenie
- terminowe wypłaty
- pracę u stabilnych Zleceniodawców
- zakwaterowanie
- jasne zasady współpracy
- opiekę koordynatora
Zainteresowane osoby prosimy o CV na adres:
kamil.trzcinski@agencja-concordia.pl/
w temacie wiadomości prosimy o wpisanie nazwy zawodu lub numeru oferty
W razie pytań prosimy o kontakt pod nr:
515 633 746, 32 718 64 58
534 483 111, 32 729 81 54

Ogłoszenie dodane: Sroda, 07 Wrzesien, 2016  08:21

Identyfikator: 592502

Wyświetleń: 1420