Gliwice, ¦l±skie

zmieñ miasto

Og³oszenie Nr: A586203

Doradca klienta Euro Bank S.A. Gliwice (Gliwice)

Og³oszenie dodane: Wtorek, 28 Czerwiec, 2016  16:11
Zaktualizowane: Sroda, 02 Maj, 2018  01:51
Wygasnie: Sroda, 28 Czerwiec, 2017  16:11

Typ og³oszenia: Dam Prace

Witajcie, poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta w naszym oddziale w Gliwicach.

Je¿eli jeste¶ osob± otwart± na wyzwania, ³atwo nawi±zujesz kontakty z innymi lud¼mi i lubisz uczyæ siê nowych rzeczy – jest to praca dla Ciebie!

Zadania:
• sprzeda¿ produktów bankowych
• realizacja indywidualnych planów sprzeda¿y
• prowadzenie aktywnych dzia³añ w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z klientami)
• wstêpna weryfikacja wniosków kredytowych

Wymagania:
• do¶wiadczenie na stanowisku zwi±zanym ze sprzeda¿± us³ug
• mile widziane do¶wiadczenie w telemarketingu lub doradztwie finansowym
• dobra znajomo¶æ pakietu MS Office (Word, Excel)
• wysokie zdolno¶ci komunikacyjne
• nastawienie na budowanie pozytywnych relacji z klientami
• wiedza na temat produktów bankowych bêdzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• pracê na pe³en etat na podstawie umowy o pracê w oddziale bankowym
• sta³e wynagrodzenie uzupe³niane atrakcyjnym systemem premiowym
• przejrzyst± ¶cie¿kê rozwoju zawodowego w strukturach Departamentu Sprzeda¿y
• prywatn±, bezp³atn± opiekê medyczn±
• profesjonalne, bezp³atne szkolenia

Zainteresowane ofert± osoby zapraszamy do przes³ania aktualnego CV poprzez stronê internetow± eurobanku -> zak³adka "Kariera"

Lub za pomoc± poni¿szego formularza aplikacyjnego:
https:/system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=1a556083563a439d9d0455fe83eb37ef

Zapraszam równie¿ do odwiedzenia placówki w Gliwicach wraz ze swoim CV pod jednym z nastêpuj±cych adresów:

-ZWYCIÊSTWA 12
-ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 5-5A
-CH Arena, Al. J.N. Jeziorañskiego 1

Pozdrawiamy!
Zespó³ Rekrutacji
eurobank - wygodny bank na co dzieñ

25 hits