Gliwice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel

Katowice, Rybnik, Gliwice, Bielsko-Biała

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Sanpro Job Service &#8211; Agencja Zatrudnienia (nr cert. 2360), dla swojego Klienta, jednej z najbardziej prestiżowych grup w branży ubezpieczeniowo-finansowej w Polsce, prowadzi rekrutację na stanowisko:

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy
Zadania:
Jeśli jesteś człowiekiem, jakiego szukam dla swojego klienta to doskonale wiesz jak pracuje Przedstawiciel i jakie są jego obowiązki!! Liczę na Twoje sukcesy w pozyskiwaniu i utrzymywaniu klientów.
Jeśli znasz moc wynagrodzenia prowizyjnego to Twoim podstawowym zadaniem będzie AKTYWNOŚĆ.
Jeśli pierwszym Twoim stwierdzeniem na rozmowie ma być obawa przed pierwszym mniej udanym miesiącem to proszę nie wysyłaj CV.
Wymagania:
Oczywiście minimum średnie wykształcenie i niekaralność.
Poza tym oczekuję, że skutecznie pracujesz z telefonem, nie lubisz pracować &#8222;na zimno&#8221;, potrafisz brać polecenia oraz radzisz sobie z obiekcjami klienta.
Jeśli Twoje wymagania finansowe oscylują wokół średniej krajowej również nie składaj aplikacji.

W zamian nasz klient oferuje:
&#8226; Produkty, których nie będziesz się wstydził,
&#8226; Know &#8211; how lidera tej branży,
&#8226; Liczne benefity w zależności od jakości Twojej pracy,
&#8226; Prowizje, która w perspektywie pozwoli Ci na swobodę finansową.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sanpro Job Service Sp.z o.o. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883).
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 03 Sierpien, 2011  12:43

Identyfikator: 330487

Wyświetleń: 3364