Gliwice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Brukarz-Niemcy

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Brukarz

Miejsce pracy: Dilgonfig - Niemcy

Oferta 12/19/MR/2017

Obowiązki:

- demontaż/kładzenie nawierzchni

- kostka brukowa, płyty chodnikowe, krawężniki

- budowa tuneli,

- drobne prace murarskie

Wymagania:

- doświadczenie min. 2 lata

- wykształcenie zawodowe kierunkowe lub średnie techniczne

- podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

umowę o pracę, długoterminową współpracę

opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach

atrakcyjne wynagrodzenie

dodatki za nadgodziny

opiekę polskiego biura

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV w języku niemieckim na adres: j.stampka@corona-silesia.pl/ wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych (może być w języku polskim) w temacie wpisując nazwę stanowiska i nr oferty lub poprzez formularz kontaktowy.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 19 Maj, 2017  13:49

Identyfikator: 611908

Wyświetleń: 1389