Gliwice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Monter/ślusarz - Niemcy, bez jęz. niemieckiego

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Firma Axialus obecnie poszukuję pracowników na stanowisko:

Ślusarz - Niemcy, okolice Zwickau, bez znajomości języka

Miejsce pracy: 08412 Werdau, okolice Zwickau

Główne zadania:

&#183; Montowanie zabudowy samochodów ciężarowych,
&#183; Montaż przyczep do aut,
&#183; Pracę ślusarskie

Wymagania:

&#183; Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
&#183; Wykształcenie min. zawodowe,
&#183; Nie wymagamy znajomości jęz. niemieckiego!
&#183; Auto do wyjazdu,
&#183; Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

&#183; Zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na niemieckich warunkach,
&#183; Wynagrodzenie: 12,20 &#8364; brutto/h, + dodatki wg iGZ,
- 25% za nadgodziny i nocki,
- 50% za niedzielę,
- 100% za święta przypadające w Niemczech,
&#183; Darmowe zakwaterowanie &#8211; pokoje maksymalnie 2-osobowe,
&#183; Pomoc w zorganizowaniu wszystkich świadczeń socjalnych na terenie Niemiec, tj. Kindergeld czy zmiana klasy podatkowej,
&#183; Długotrwałe zatrudnienie,

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania aplikacji na adres mailowy rekrutacja.niemcy@axialus.pl lub proszę o kontakt pod numerem telefonu z działem rekrutacji: Natalia: 515-158-117, Ilona: 785-513-304, Kamila: 605-562-300,

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A. z oddziałem w Warszawie, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech.

Do aplikacji proszę o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 16 Lipiec, 2019  09:02

Identyfikator: 661745

Wyświetleń: 1871