Gliwice, Śląskie

Poszukiwany komisjoner- pracownik magazynowy do zbierania zamówień !

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Zakres obowiązków:

*obsługa wózka widłowego
*zbieranie zamówień przy pomocy zestawu słuchawkowego lub wózka widłowego z monitorem
*przygotowanie towaru do wysyłki(tzw. kompletacja/ komisjonowanie/ picking)

Oferujemy:
*wynagrodzenie godzinowe 9,50&#8364; brutto
*legalną pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę Vollzeit
*premie wydajnościowe, premie za polecenie nowego pracownika 40&#8364;,
*dodatki za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%( podstawowej stawki 9,50&#8364;)
*zakwaterowanie
*premie uznaniowe

Wymagania:
*doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
*uprawnienia na wózki widłowe mile widziane( jeżeli nie posiadają Państwo takowych uprawnień
mamy możliwość by wyrobić uprawnienia wewnętrzne)
*dynamika pracy, chęci i zaangażowanie w wykonywane czynności
*mile widziany własny samochód na czas wyjazdu

Wyślij Nam CV na adres : dortmund@german-logistic.de bądź zadzwoń +48 504 800 300

Ogłoszenie dodane: Sroda, 05 Grudzien, 2018  12:37

Identyfikator: 646545

Wyświetleń: 1036