Gliwice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukujemy pracowników do sortowania paczek, DHL Nauen

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracowników do firmy DHL w Niemczech (Nauen).

Obowiązki
Sortowanie i układanie paczek
Wymagania
Punktualność,
Rzetelność,
Odpowiedzialny stosunek do pracy

Nie wymagamy doświadczenia, ani znajomości języka niemieckiego
Oferujemy
Wynagrodzenie godzinowe 11&#8364; brutto
Premie za polecenie nowego pracownika 40&#8364;,
Dodatki za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%
Możliwość firmowego zakwaterowania
Możliwość dowozu do / z pracy
Możliwość awansu pionowego
Zachęcamy do kontaktu!

CV dortmund@german-logistic.de

+48 504 800 300
+49 231 51818499

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 10 Grudzien, 2018  13:45

Identyfikator: 646853

Wyświetleń: 1181