Gliwice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik prefabrykacji - Belgia

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Pracownik prefabrykacji
Miejsce pracy: Belgia
nr oferty: 5/17/WS/2017

Obowiązki:
- przygotowanie betonu do produkcji
- rozdzielanie i znakowanie linii betonowania i implantacja elementów
- linie znakowane zgodnie z miejscem zbrojenia (czytanie planów)
- betonowanie szelunków i wykańczane (polerowanie gotowych elementów)
- po stwardnieniu wyciąganie suwnicą gotowych elementów
- wykańczanie gotowych elementów

Wymagania:
- dobra kondycja fizyczna
- znajomość angielskiego lub francuskiego

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- dodatki
- możliwość zakwaterowania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres: j.stampka@corona-silesia.pl/ w temacie wpisując nazwę stanowiska i nr oferty 5/17/WS/2017 lub poprzez formularz kontaktowy.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 19 Maj, 2017  13:59

Identyfikator: 611910

Wyświetleń: 1297